رامين جوادي آهنگسازي فيلم A Wrinkle in Time را بر عهده خواهد داش

استوديوي «ديزني» رامين جوادي (Ramin Djawadi) آهنگساز سريال Game of Thrones را جهت آهنگسازي براي فيلم A Wrinkle in Time «چين‌خوردگي در زمان» به استخدام درآورده است. اين فيلم که توسط ايوا دوورني (Ava DuVernay) کارگرداني شده، اقتباسي از رمان علمي تخيلي مادلين اِل‌اِنگل (Madeleine L’Engle) است. اين فيلم در حال حاضر مراحل پس از توليد خود را سپري مي‌کند. براي کسب اطلاعات بيشتر با سينما گيمفا همراه باشيد.


فيلم «چين‌خوردگي در زمان» داستان دختر جواني به نام مگ موري (Meg Murray) با بازي استورم ريد (Storm Reid) را روايت مي‌کند که همراه با برادر خود چارلز والاس (Charles Wallace) با هنرنمايي دريک مک‌کيب (Deric McCabe) و همکلاسي‌اش، کالوين (Calvin) با بازي لوي ميلر (Levi Miller) تصميم مي‌گيرد تا به دنبال پدر دانشمندش – کريس پاين (Chris Pine) – که پس از کار بر روي پروژه‌اي مرموز ناپديد شده است بگردد. جستجوي آن‌ها منجر به ماجراجويي در فضا و زمان ديگري مي‌شود. آن‌ها در طول اين مسير از سه موجود به نام‌ها خانم ويچ با بازي اپرا وينفري (Oprah Winfrey)، خانم واتسيت با بازي ريس ويترسپون (Reese Witherspoon) و خانم هو با هنرنمايي ميندي کالينگ (Mindy Kaling) کمک مي‌گيرند.


دوورني در توييتر خود اعلام کرد که رامين جوادي در پروسه توليد اين فيلم مشارکت خواهد داشت. دوورني ضمن ستايش جوادي بيان داشت که براي چندين سال است که به موسيقي‌هاي ساخته شده توسط اين هنرمند ايراني‌الاصل گوش داده و مجذوب کارهاي اوست. وي تصويري از خود و جوادي نيز در اينستاگرام شخصي‌اش منتشر کرده که آن‌ها را در حال کار بر روي فيلم «چين‌خوردگي در زمان» نشان مي‌دهد.


رامين جوادي يدي طولاني در ساخت موسيقي متن فيلم‌ها و سريال‌هاي تلويزيوني دارد. گرچه وي بيشتر به واسطه ساخت موسيقي حماسي و زيباي سريال Game of Thrones شناخته مي‌گردد، اما او ساخت موسيقي متن سريال‌هايي نظير Westworld، The Strain و Prison Break را نيز در کارنامه کاري خود دارد. از جمله فيلم‌هايي که جوادي ساخت موسيقي متن آن‌ها را بر عهده داشته است مي‌توان به فيلم‌هايي نظير Iron Man «مرد آهني»، Pacific Rim «حاشيه اقيانوس آرام» و فيلم در دست انتشار The Mountain Between Us «کوه ميان ما» اشاره داشت. بي‌شک توانايي و سابقه کاري وي، منجر به ساخت موسيقي متني خوش‌ساخت براي فيلم فانتزي «چين‌خوردگي در زمان» خواهد شد.


گرچه منبع اقتباس فيلم «چين‌خوردگي در زمان» در سال 1963 ميلادي بر روي پيشخوان کتاب‌فروشي‌ها قرار گرفته است، اما تا پيش از فيلم مورد بحث، به روي پرده‌هاي سينماها راه نيافته بود و تنها سريالي کانادايي از آن در سال 2003 ميلادي به روي آنتن رفته است. فيلمنامه اين فيلم توسط جنيفر لي (Jennifer Lee) نوشته شده است.


فيلم «چين‌خوردگي در زمان» براي اکران از تاريخ جمعه 18 اسفند ماه (9 مارس 2018 ميلادي) برنامه‌ريزي شده است.


منبع : ScreenRant


گيمفا


منبع این نوشته : منبع
فيلم ,جوادي ,«چين‌خوردگي ,زمان» ,موسيقي ,ساخت ,ساخت موسيقي ,رامين جوادي ,فيلم «چين‌خوردگي ,براي فيلم ,سريال game